Jubileusz naszego Partnera – 150 lat Kół Gospodyń Wiejskich

25 i 26 czerwca w Dzięgielowie odbyły się uroczyste regionalne obchody 150 -lecia KGW. Uroczystości rozpoczęły się nabożeństwem ekumenicznym. W ciągu dwóch dni zaprezentowały się zespoły regionalne, kabarety KGW, grupa wokalna Bless z GOK Chybie ze spektaklem muzycznym Disco Ponad Wszystko a także Zespół Pieśni i Tańca “Goleszów”. Na sobotni wieczór zaplanowano ognisko i biesiadę świętojańską przy OSP Dzięgielów. Obchodom towarzyszyły wspaniałe stoiska kulinarne i rękodzielnicze, wystawy okolicznościowe oraz kronik KGW. Stowarzyszenie KKK uczestniczyło w uroczystościach, których organizatoorem był Partner naszego projektu „Cieszyńskie na obcasach: aktywizacja kobiet Śląska Cieszyńskiego w życiu publicznym” – Rejonowy Zwiazek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Bielsku-Białej, który reprezentuje jego prezeska Danuta Kozusznik.
Jubileuszowe spotkania

Listy gratulacyjne

Stoisko KGW Czaniec

Stoisko z rękodziełem

Stoisko z wypiekami

Występy zespołów regionalnych

Zaproszeni goście

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec