KKK na Teneryfie. Chcemy rozwijać się w cyfrowym świecie!

W listopadzie 2023 r. dziesięć członkiń Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych z Cieszyna uczestniczyło w niezwykłej edukacyjnej mobilności na Teneryfie. Był to tygodniowy kurs „Digital marketing – TikTok”. Zrealizowałyśmy go jako część naszego projektu pt. Jak oszczędzać wodę w dobie kryzysu klimatycznego – wykorzystanie hiszpańskich doświadczeń w edukacji ekologicznej osób dorosłych, współfinansowanego przez Unię Europejską w programie Erasmus+. Celem projektu, którego realizacja rozpoczęła się 1 października 2023 r., jest skorzystanie z doświadczeń Hiszpanii, gdzie system zarządzania gospodarką wodną jest wzorem dla innych państw, a edukacja dotycząca oszczędzania wody skutecznie prowadzona od kilkudziesięciu lat.

W publikacji na naszym portalu  CIESZYŃSKIE NA OBCASACH zebrane zostały imienne informacje od uczestniczek tej mobilności, by podzielić się doświadczeniem z tego kursu i ocenić czego konkretnie można nauczyć się, jakie umiejętności poprawiłyśmy. Chcemy też opowiedzieć o tym, dlaczego wiedza ekologiczna, którą tworzymy w naszych mediach – od listopada 2023 r. na TikTok – jest dla nas tak ekscytująca, i to bez względu na nasz wiek – a mamy od 25 do 68 lat!

O naszym nieustającym zapale do uczenia się jak wprowadzać nowe metody edukacji ekologicznej można się przekonać zaglądając na nasze konto na TikToku.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec