Zaproszenie na cykl warsztatów rozwojowych

Witam wszystkie kobiety chętne do poszukiwań, otwarte na nowe doświadczenia, chcące bardziej poznać siebie. Zapraszam na cykl warsztatów rozwojowych :

”Wiosenne porządki”

Smak życia
Warsztat o odkrywaniu tego co mamy, skarbu, o którym zapomniałyśmy w zgiełku codzienności, obowiązków, niezrealizowanych pragnień. Spróbujemy na nowo z ciekawością i wrażliwością dziecka doświadczyć naszych zmysłów i nas samych. Spróbujemy odkurzyć wrodzoną umiejętność „smakowania życia”. Zapraszam na niecodzienną wędrówkę w kierunku prostoty i jej niedocenianego uroku.
Termin: 19.03.10 godz. 17.00-20.00
Cena: 30 zł

Jestem autorką samej siebie
Pragnienie, wola, decydowanie, odpowiedzialność , wolność, czyli jak kształtujemy swoje życie. Zbadamy swój sposób myślenia i komunikacji w zakresie kreowania swojego życia i wpływania na otaczający nas świat. Przyjrzymy się proporcjom odpowiedzialności nas samych i tzw. ”świata zewnętrznego” , które to mają wpływ na nasze sukcesy i porażki. Zapraszam do radosnych i zaskakujących poszukiwań swojego potencjału.
Termin: 26.03.10 godz. 17.00-20.00
Cena: 30 zł

Dar wdzięczności
Ciągle czegoś chcemy, pragniemy. To nam się należy, a tego nie mamy. Hodujemy w sobie poczucie niedostatku, żal, niechęć, smutek, złość, zawiść – trudne uczucia, które zajmując nas bez reszty nie zostawiają miejsca dla zadowolenia, radości, spełnienia. Poszukamy miejsca na wdzięczność. Wdzięczność za to, co same osiągnęłyśmy, co dostałyśmy, a nawet za to, co jeszcze dostaniemy.
Termin: 09.04.10 godz. 17.00-20.00
Cena: 30 zł

Prowadząca: Anna Miernik-Rybak
Wiara w możliwości i potencjał, który posiada każdy z nas jest moim paliwem w codziennym życiu. A przekonanie, że cały (często ukryty) arsenał zasobów, który posiadamy wystarcza, aby osiągać zamierzone cele spowodował, że moją pasją stał się coaching i counselling. Od 15 lat jestem związana ze środowiskiem biznesu w Czeskiej Republice. Jestem absolwentką Szkoły Counsellingu Gestalt w Krakowie. Uczestniczyłam w „Coach School – Gestalt w organizacjach” przy IVGT w Pradze (Czechy). W ostatnich latach prowadziłam warsztaty na festiwalu rozwojowym Progressteron w Krakowie. Prywatnie jestem żoną i matką dwóch fantastycznych dziewczyn, silną góralką, która stara się akceptować swoje słabości.

Miejsce warsztatów:
Stowarzyszenie Klub Kobiet Kreatywnych
ul. Zamkowa 1 ( budynek dawnej Straży Celnej – Na granicy, wejście od dołu )
43-400 Cieszyn

Zgłoszenia imienne na adres e-mail: amr1@tlen.pl Tel: 501 709 445

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec