WEJŚCIE MŁODYCH KOBIET NA RYNEK PRACY – razem z partnerami odpowiadamy na potrzeby środowiska lokalnego

Jesteś młodą kobietą i chcesz wejść/wrócić na rynek pracy? Chcesz aby Twój pracodawca został wybrany precyzyjnie, żeby warunki pracy odpowiadały Twoim potrzebom życiowym i planom? Młode pokolenie kobiet potrzebuje pracodawcy, który zapewni możliwości rozwoju, dobrą atmosferę w pracy, elastyczną organizację pracy, umożliwi dokształcanie się i łączenie życia rodzinnego z pracą. Skonfrontuj swoje oczekiwania z ekspertką jednego z większych pracodawców w regionie i weź udział w warsztacie.
Realizujemy wydarzenie skierowane do młodych kobiet w ramach projektu „Cieszyńskie na obcasach: aktywizacja kobiet ląska Cieszyńskiego w życiu publicznym” jako kolejny przykład CSR – społeczej odpowiedzialności biznesu w partnerstwie z Leroy Merlin w Cieszynie i Wyższą Szkołą Biznesu w Cieszynie. Spiesz się z zapisem i przyjdż do wyjątkowego miejsca na wyjątkowe spotkanie.

KIEDY? Czwartek 17 marca w godzinach 17:00 – 20:00
GDZIE? Klub F44 (na zdjęciu) w Wydziale Zamiejscowym Wyższej Szkoły Biznesu w Cieszynie przy ul. Frysztackiej 44.

W czasie spotkania dowiesz się:
1. jakie wymagania dotyczące CV i listu motywacyjnego stawiają duże firmy – prosimy uczestniczki o przyniesienie własnego CV i listu motywacyjnego napisanych do wymarzonej firmy, które oceni ekspert;
2. jaki sposób przygotowania dokumentów aplikacyjnych skutkuje przyjęciem do pracy;
3. czego pracodawca oczekuje w czasie rozmowy kwalifikacyjnej pod kątem merytorycznym, ale też wizerunkowym (strój, makijaż itp.);
4. jakie pytania najczęściej pojawiają się podczas rozmowy kwalifikacyjnej;
5. jakie są rodzaje rozmów kwalifikacyjnych i co oznaczają skróty AC, DC, TQ i do czego poszczególne typy badań i zadań służą.

Spotkanie poprowadzą:
Dorota Grodzicka – Kierownik Zasobów Ludzkich Leroy Merlin w Cieszynie, z 19-letnim doświadczeniem w pracy w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi. Zajmuje się wspieraniem rozwoju pracowników, prowadzeniem szkoleń, organizacją i przeprowadzaniem wewnętrznych i zewnętrznych procesów rekrutacyjnych. Od wielu lat współpracuje z Urzędami Pracy, organizatorami Targów i Giełdy Pracy. Prowadzi działania socjalne, kulturalno-oświatowe oraz integracyjne w firmach.
Roma Rojowska – prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie, redaktor naczelna magazynu „Cieszyńskie na obcasach”, doradczyni kariery.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: klubkobietkreatywnych@gmail.com lub na nr tel. 694 786 567. Ilość miejsc ograniczona, spiesz się, bo przegapisz niepowtarzalną okazję.

Gwarantowany efekt końcowy?
Każda z uczestniczek:
– dowie się jakie są wymagania nowoczesnych firm wobec kandydatów do pracy,
– wyjdzie ze szkicem wzorowego CV,
– będzie wiedziała jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej,
– spędzi czas w miłej atmosferze,
– skorzysta z możliwości networkingu.

Zapewniamy poczęstunek: cieszyńskie kanapki i „kołocze” oraz napoje. Podczas warsztatu poprosimy o wypełnienie ankiety na temat potrzeb młodych kobiet dotyczących środowiska lokalnego (niespodzianki niewykluczone ).
logo LM

logo nowe WSB poziom CIESZYN curv

SKKK_logo2

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec