Urszula Ciołeszyńska – Wielka moc inspiracji na II Kongresie Kobiet Śląska Cieszyńskiego

Urszula Ciołeszyńska przyjęła zaproszenie do Cieszyna, by inspirować nas podczas panelu pt. Nie boimy się porażki! Kobiety liderki, mentorki i ich inspiracje.

Opowie nam jak jak kobiety się sieciują, wymieniają się dobrymi praktykami i metodami osiągnięć. A wie o tym doskonale jako prekursorka wsparcia przedsiębiorczości kobiet – w 2009 roku utworzyła Polską Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet, zainspirowana inicjatywą Komisji Europejskiej.

Na założonym przez Nią portalu internetowym ambas.pl możecie się dowiedzieć, jak założyć własną firmę, gdzie szukać pomysłów na dobry biznes.  „Lepiej być szefem niż pracować u kogoś” – to motto Urszuli Ciołeszyńskiej, którym zachęca kobiety do większej przedsiębiorczości. Sama na przedsiębiorczości zna się jak mało kto, bo z wykształcenia jest ekonomistką. Zna realia gospodarki, od 10 lat prowadzi własną firmę – Agencję Promocji Gospodarczej, która specjalizuje się w usługach doradczych dotyczących dofinansowania projektów inwestycyjnych ze środków Unii Europejskiej. Za działalność społeczną na arenie międzynarodowej otrzymała tytuł Ambasadora Dobrej Woli Międzynarodowego Stowarzyszenia Klubów Lions,  Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji, Odznakę honorowa „Za zasługi dla Województwa Opolskiego”, Nagroda Loży Opolskiej Business Centre Club „Przedsiębiorca Dzieciom”.

 

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec