Niespodzianki na kongresie. Co to jest KIWI?

SIECIOWANIE KOBIET Z OBU STRON OLZY ZADANIEM II KONGRESU KOBIET ŚLĄSKA CIESZYŃSKIEGO

 Kobieto Śląska Cieszyńskiego!

Czy zaplanowałaś już czas dla siebie w sobotę 6 września?  My organizatorki, wolontariuszki, prelegentki i prelegenci oraz wystawcy czekamy na Ciebie w pięknych i gościnnych progach Teatru im. A. Mickiewicza w Cieszynie.

Bezpłatne wejściówki odbierzesz w kasie teatru wraz z ulotką zawierającą dokładny program kongresu i plan stoisk w Parku Kobiet. Kasa czynna jest w godzinach 9:00 – 13:00 i 14:00 – 16:00,  tel: 033 857 75 90. Możesz też zarezerwować je mailowo u nas klubkobietkreatywnych@gmial.com  Część wejściówek postaramy się zostawić do dyspozycji uczestniczek w dniu kongresu.

Czy potrafisz wygospodarować czas dla siebie i tylko dla siebie? To nie jest pytanie retoryczne, to przypomnienie o szansie na spotkanie kobiet z obu stron Olzy, na kobiecy networking podczas kongresu i po jego zakończeniu. Weź koleżankę, siostrę, córkę, mamę, babcię i wejdź do kobiecego świata pełnego wiedzy, inspiracji i atrakcji.

Przekażemy Ci ze sceny ważne informacje: o możliwościach zatrudnienia, dalszej nauki, pozyskiwaniu środków na rozwój małych firm. Naukowczynie powiedzą o tym czym jest  nowy potencjał kobiet, zarówno młodych, jak i starszych, wskażą na szanse rozwoju dla kobiet po „50” i wyjaśnią jak mogą radzić sobie singielki. Nie zabraknie inspiracji i przykładów działalności kobiet aktywnych, którym nie zawsze życie układało się „jak po maśle”, a jednak żyją z pasją zmieniając swoje otoczenie, a nawet nasz lokalny świat.

Powiemy o szansach na rozwój dzięki nowym technologiom używanym w edukacji. Zobaczycie drukarki 3D i roboty konstruowane przez młodzież w technikum informatycznym w Cieszynie, od lat najlepszym na Śląsku! Dowiecie się jak można uczyć się na odległość zdobywając na wyższej uczelni wykształcenie nie ruszając się z domu i …. sprzed komputera. Może zechcecie uczyć innych nowych technologii, tak jak z pasją i bezinteresownie czyni to Latarniczka Polski Cyfrowej Równych Szans – Wiola Matusiak. Dlaczego nowe technologie to szansa na rozwój? Powszechnie zakłada się 700 tysięcy nowych miejsc pracy w Polsce w latach 2014-2020 w sektorze gospodarki opartej na wiedzy i nowych technologiach. Dowiesz się o tym więcej podczas wystąpienia Profesora Jerzego Buzka i podczas panelu nr 3 i 4.

Będzie czekała dla Ciebie interesująca propozycja pozyskania wiedzy, wsparcia nowych przyjaciół i ekspertów w Kobiecym Inkubatorze Wiedzy i Innowacyjności. Wsparcia dla naszej nowej inicjatywy udzieliła już Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska. Na wszelki wypadek weź swoją wizytówkę!

W Parku Kobiet czekać na Ciebie będą wystawy, stoiska firm i instytucji, drobny poczęstunek i mnóstwo atrakcji wokół mody, zdrowia i urody. Ulotka ze szczegółowym programem pomoże Wam orientować się w czasie poszczególnych paneli. Będziecie mogły swobodnie się przemieszczać i wybierać pomiędzy wystąpieniami prelegentek z penetrowaniem atrakcyjnych stoisk w Parku Kobiet.

Już w piątek 5 września możesz nieodpłatnie skorzystać z porad dotyczących zdrowia i urody u naszej prelegentki z „Akademii zdrowia i urody” w „Ofce” na Wzgórzu Zamkowym. Więcej informacji na naszym profilu na Fb i na stronie internetowej www.klubkobietkreatywnych.pl  w zakładce „Aktualności”.

W imieniu KKK zaprasza Cię Roma Rojowska

 

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec