Szafing dziecięcy

Zapraszamy w niedzielę 30 maja o godzinie 14.00! Dzieci szybko rosną, a wraz z nimi góra za małych ubrań, nie używanych zabawek i innych, niepotrzebnych drobiazgów. Co z tym zrobić kiedy przestrzeń życiowa kurczy się coraz bardziej?

Stowarzyszenie Klub Kobiet Kreatywnych z okazji połączonego Dnia Matki i Dnia Dziecka, w ramach IV Forum Organizacji Pozarządowych działających w naszym powiecie, zaprasza na swoje stoisko na Rynku w Cieszynie w najbliższą niedzielę 30 maja o godzinie 14.00 (w razie niepogody w Domu Narodowym), gdzie będzie można sprzedać ubranka, zabawki, akcesoria po swoim dziecku. Zapraszamy również dzieci do sprzedaży lub wymiany swoich zabawek.
Udział w szafingu dziecięcym jest bezpłatny i otwarty dla każdego. Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia pod numerem telefonu 694 786 567 lub mailowo: klubkobietkreatywnych@gmiail.com
Chcemy także zbierać Wasze pozytywne opinie o potrzebach rodzin z małymi dziećmi związanych z opieką nad małymi dziećmi pod adresem władz miast naszego powiatu do skrzynki z napisem „Pozytywka”, chodzi nam o Wasze pomysły i rozwiązania tego co można naprawić, zmienić, polepszyć.
Serdecznie zapraszamy!

Szafing dziecięcy

miejsce: Płyta Rynku w Cieszynie

czas: 30 maja 2010 w godzinach 14-16

organizatorzy: Stowarzyszenie Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie,

kontakt: 694 786 567 i klubkobietkreatywnych@gmiail.com

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec