Magazyn „Cieszyńskie na obcasach” dla działaczek zaolziańskich Klubów Kobiet PZKO

Jak co roku reprezentantki Stowarzyszenia KKK zostały zaproszone na spotkanie z działaczkami zaolziańskich Klubów Kobiet Polskiego Związku Kulturalno-Oświatowego w Republice Czeskiej. Okazją były uroczyste obchody Dnia Kobiet, na które Zarząd Główny PZKO od lat zaprasza kobiety działające w Związku i innych zaolziańskich organizacjach. Spotkanie odbyło się 9 marca w odrestaurowanej starej synagodze, będącej siedzibą PZKO przy ul. Bożka w Czeskim Cieszynie.
Zarząd Stowarzyszenia KKK w osobie Romy Rojowskiej i Małgorzaty Wacławik-Syrokosz miał okazję do zaprezentowania magazynu „Cieszyńskie na obcasach”, wydawanego w ramach projektu FIO. W rozmowie z Konsulem Generalnym RP w Ostrawie panem Januszem Bilskim oraz Prezesem PZKO w RCz panem Janem Ryłko rozważano możliwość dystrybuowania magazynu w czeskiej części Śląska Cieszyńskiego.

040

039

001

PZKO

http://fotoreportaz.ox.pl/fotoreportaz,8539,zaolzie–dzien-kobiet–w-czeskocieszynskim-klubie-pzk.html

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec