Kobiety pytają omiasto

Spotkanie kobiet z Burmistrzynią Cieszyna

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Gabrielą Staszkiewicz, Burmistrzynią Miasta Cieszyna, w ramach spotkań kobiet z samorządem.
Miejsce: Sala Widowiskowa „DOMU NARODOWEGO” w Cieszynie
Termin: wtorek 29/09/2020 godz. 17:00-18:30

To będzie wyjątkowe spotkanie. Trafia nam się bowiem sposobność bezpośredniej rozmowy z kobietą burmistrzynią. Porozmawiajmy jak kobiety z kobietami – o naszym mieście. Umiemy zarządzać budżetem domowym, jesteśmy zapobiegliwe, oszczędne i odpowiedzialne. Kto jak nie kobiety ma wiedzieć jak ma w codziennym życiu funkcjonować miasto?! Podzielimy się więc naszymi doświadczeniami w trochę szerszej skali – jak zarządzać miastem, co poprawić, co zmienić, czego brakuje, jak jeszcze lepiej żyć w naszym kochanym Cieszynie.

Spotkanie to wyjątkowa okazja kobiecego bycia razem i dyskusji o tym, co publiczne. Wiecie, że w Cieszynie zaczyna się WIELKA PRZEBUDOWA. Wasze uwagi mogą być bezcenne. Zapiszcie proszę w kalendarzu datę. Bardzo liczymy na reprezentację kobiet w każdym wieku.

Zachęcamy do zadawania pytań o wszystko, co z naszej kobiecej perspektywy może być ważne.

Dla przykładu podajemy kilka interesujących nas zagadnień:

  • Czego potrzebujemy jeśli interesuje nas dobry miejski styl i estetyka miasta?
  • Czy sklepy na Głębokiej wydłużą godziny otwarcia?
  • Czy po rewitalizacji będzie w centrum publiczne WC?
  • Czy miasto jest przygotowane na drugą falę epidemii?

Prosimy o przesyłanie doprecyzowanych pytań do 27/09/2020 przez Facebook na stronę @cieszynskienaobcasach na lub na e-mail redakcjacno@gmail.com

Liczba miejsc do 75 osób. Obowiązkowe są maseczki.
Uczestniczki spotkania wyrażają zgodę na robienie zdjęć i rejestrację spotkania kamerą oraz udostępnienie ich w mediach społecznościowych, a także na stronach internetowych i w mediach społecznościowych organizatorek spotkania.

Cykl „Kobiety pytają o miasto” odbywa się w ramach zadania „Kobiece medium Obywatelskie CIESZYŃSKIE NA OBCASACH realizowanego przez Stowarzyszenie Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie. Działanie sfinansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

NIW
PROO

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec