Samoobrona i bezpieczeństwo kobiet. Służby mundurowe na kongresie

Jak sobie radzić, gdy zaczepia Cię agresywny, pijany mężczyzna, jak się zachować w niebezpiecznych sytuacjach na ulicy, jak wyglądają podstawowe techniki samoobrony? Dowiesz się na naszym kongresie już za 10 dni, podczas panelu „Kobiety w mundurach w służbie przeciw przemocy i dla bezpieczeństwa. Pokaz samoobrony”.
Zademonstrujemy Wam jak samoobrona wygląda w praktyce, powiemy gdzie można się tego nauczyć (chyba będą niespodzianki!).
Udział w panelu wezmą policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie: Sierżant Beata Wardzińska (Zespół ds. Wykroczeń) i Aspirant Patrycja Żebrowska (Dzielnicowa V Dzielnicy w Cieszynie) oraz uczennice klasy wojskowej z Zespołu Szkół im. Wł. Szybińskiego w Cieszynie).
Na zdjęciu obok nasza prezeska (ruda) i koleżanki z Letniej Akademii Kongresu Kobiet podczas warsztatu samoobrony i asertywności kobiet WenDo demonstrują własnoręcznie rozbite 2.centymetrowe deski, doświadczając poczucia własnej siły.

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec