Piąty warsztat „Cieszyńskiej szkoły obywatelstwa: po obu stronach Olzy”

Zapraszamy Was mili/miłe uczestnicy/uczestniczki w sobotę 19 maja (sobota) na Zamkową 1, start o godz. 8.45. Bardzo prosimy o punktualność.  Przynieście proszę napisane przez Was biogramy wraz z ilustracjami do tych tekstów i krótkie notki o Was jako autorach. W programie krótki pobyt w ostatnim już miejscu, w którym możecie znaleźć informacje do pisanych przez Was biogramów osób zasłużonych dla Cieszyna i Czeskiego Cieszyna. Do południa gościć będziemy w Bibliotece i Archiwum im. B.R. Tschammera Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Cieszynie, która otworzy w sobotę swoje podwoje specjalnie dla nas. Po poczęstunku zajmiemy sie opracowaniem cieszyńskiego szlaku rynku pracy, czyli perspektywami zatrudnienia młodych w naszych miastach.  Przynieście znane Wam nazwy/adresy miejsc/zakładów pracy, które spotykacie w Cieszynie i Czeskim Cieszynie dzieki zatrudnionym tam krewnym, znajomym. Do zobaczenia.

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec