Panel oraz warsztat „Finanse na szpilkach, czyli kobiety o pieniądzach i ekonomicznej niezależności „

„Nasze” trenerki to wyjątkowe osoby. Przyjdźcie na ich warsztat na III Kongresie Kobiet Śląska Cieszyńskiego „Finanse na szpilkach, czyli kobiety o pieniądzach i ekonomicznej niezależności ”  w dniu 18 października w Wyższej Szkole Biznesu w Cieszynie, ul. Frysztacka 44. Panel odbędzie się w pierwszym bloku obrad, początek o godzinie 11:20. Warsztat o tej samej tematyce odbędzie się w godzinach 14:40-1:10.

Inwestujcie w siebie, na warsztacie dowiemy się jak inwestować w inne dobra:)

Na zdjęciu Dominika Borowska-Stasica –  dyplomowany psycholog, certyfikowany coach. Trener umiejętności miękkich z rekomendacją I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i ponad 11-letnim, bogatym doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w terapii systemowej, udrażnianiu procesów komunikacyjnych i budowaniu relacji międzyludzkich w rodzinie i biznesie. Współzałożycielka Instytutu Systemowej Pracy z Rodziną: „Poza schematem” w Bielsku-Białej, trener BiznesTUBE Sp. z o.o. Autorka bloga http://klubkoneserowsukcesu.pl/.

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec