O kobietach 50 plus opowie gość specjalny IV Kongresu Kobiet Śląska Cieszyńskiego – Dorota Stasikowska-Woźniak

Masz 50 plus i chcesz wiedzieć jak dbać o dalszą aktywność? Przyjdź na panel „KAPITAŁ SPOŁECZNY KOBIET 50 PLUS W XXI WIEKU”, organizowany przez naszego Partnera – Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach podczas IV Kongresu Kobiet Śląska Cieszyńskiego (sobota 8 października, godz. 9:00). Gościem specjalnym będzie Dorota Stasikowska-Woźniak. W panelu zostaną poruszone zagadnienia dotyczące zdrowia, aktywności, ról życiowych kobiet oraz oczekiwań społecznych w zmieniającej się rzeczywistości. Pokolenie kobiet 50 PLUS z pewnością kreuje nowy wzorzec starzenia co niesie konsekwencje i obciążenia w wielu obszarach życia rodzinnego, zawodowego, społecznego. Jak pogodzić aspiracje, dążenia czy też realizację marzeń – o tym będą dyskutować zaproszone ekspertki.
Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie to nie tylko miejsce nauki i rozwoju dla studentów ale przyjazne dla wszystkich otwartych na nowe wyzwania, doskonalenie i poszukiwanie siebie i swoich możliwości. W październiku ponownie otwieramy podwoje dla Kobiet i nie tylko. Zapraszamy na IV Kongres Kobiet Śląska Cieszyńskiego. Pośród wielu ciekawych wydarzeń w dn. 8 października odbędzie się panel ekspertek: Kapitał społeczny Kobiet 50 PLUS. Pośród wielu znakomitych kobiet swój udział w panelu potwierdziła Dorota Stasikowska Woźniak, która zaprezentuje swoją najnowszą książkę oraz wprowadzi nas w niezwykły świat: „Każda kobieta jest boginią”.
Więcej o Panelistce:
Dorota Stasikowska-Woźniak to pisarka, trenerka, kreatorka akcji społecznych, specjalistka ds. autoprezentacji i kreowania wizerunku, scenarzystka i prowadząca programy telewizyjne, konferencje, zjazdy i sesje, głównie kobiece. Jest autorką m.in. powieści „Kleopatra” i „Portret kobiety wieku zatracenia”, „Mandragora”, „Żądze Kleopatry” poradników: „Wystąpienia publiczne i kreowanie wizerunku”, „Jak być nowoczesną damą”, „Savoir-vivre przy stole”, „Poradnik nowoczesnej czarownicy”, „W sukience do sukcesu”. Najnowsza: „Boska Nefretete”.
W Katowicach wydawała kwartalnik literacki „Wyrazy”,była założycielką i współwłaścicielką bezpłatnego magazynu dla kobiet „Lady’s Club” i prowadziła Polski Dom Kreacji. Pisała scenariusze i prowadziła programy telewizyjne (m.in.”Trzecie oko” dla TVP II) i spotkania w Salonie Literackim w Katowicach.
Była koordynatorką projektów społecznych i badawczych Polsce i na świecie (m.in. dla Banku Światowego i EFS), przewodniczącą Krajowej Sieci Tematycznej EQUAL; społeczną pełnomocniczką wojewody śląskiego ds. równego
statusu kobiet i mężczyzn, przewodniczącą Rady Programowej TVP Katowice;
członkinią Komitetu Sterującego Norweskich Mechanizmów Finansowych; Założyła
i prowadziła m.in. Soroptimist International Śląski Klub Nike i Śląskie Centrum Równych Szans.
Jest laureatką nagród i wyróżnień, m.in. „Bizneswoman roku”, „Chapeau bas” Soroptimist International, Stalowego goździka i wielu innych. Sprowadziła do Polski i społecznie prowadzi organizację pożytku publicznego Dress for Success Poland.
Zarejestruj się już dzisiaj – wystarczy kliknąć tutaj

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec