Ogłaszamy: IV Kongres Śląska Cieszyńskiego odbędzie się w dniach 7 – 8 października 2016 roku

Stowarzyszenie Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie ma zaszczyt zaprosić na dwudniowy IV Kongres Śląska Cieszyńskiego w dniach 7 – 8 października 2016 roku.

W Zamku Cieszyn odbędzie się panel pt. „Podziel się ideą” – czyli wystąpienia innowacyjnych reformatorów naszego środowiska lokalnego.

Natępnie w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się spotkanie liderkek i liderów politycznych, gospodarczych i społecznych w panelu pt. „Wiedzieć jak – czyli o sztuce istnienia w życiu publicznym”.

Gospodarzem drugiego dnia kongresu będzie Wydział Etnologi i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w CIeszynie gdzie rozmawiać będziemy m.in. o kapitale społecznym kobiet w XXI wieku – ich niechcianej – ukrytej – upragnionej kobiecości oraz o parytetach i sytuacji kobiet w służbach mundurowych.

Podczas wydarzenie odbędzie się również wiele warsztatów.

Wydarzenia kongresowe odbędą się w trzech miejscach:

– Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu
– Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu
– Zamek Cieszyn.

Więcej o wydarzeniu oraz szczegóły programu znajdziecie w sierpniu i wrześniu na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na facebooku.

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec