Nocna korekta magazynu „Cieszynskie na obcasach” do ostatniej chwili przed drukiem

Członkinie Stowarzyszenia KKK pracują do ostatniej chwili przed drukiem nad korektą tekstów do naszego magazynu „Cieszyńskie na obcasach”. Przyjemniejsze strony bycia wydawcą, to nasza sesja zdjęciowa na okładkę. Make-up robiła i uczyła nas zasad dziennego makijażu Aleksandra Maciejczek, a fotografie – przy naturalnym świetle! – wykonał Tomasz Donocik. Czułyśmy się cudownie zaopiekowane, dziękujemy Wam! Sesja udowodniła, że my kobiety w ogóle nie posiadamy własnych zdjęć, ale za to nasze rodziny mają ich na pęczki, bo to zawsze my stoimy po tej drugiej strony aparatu czy kamery, a o utrwaleniu własnego wizerunku nie pamietamy. Dziękujemy za nieodpłatną pomoc wszystkim uczestniczkom i wykonawcom sesji, w tym gospodyniom miejsca – Magdzie Grali i dziewczynom z „Ofki” za użyczenie uroczych pokoi butikowych, które prowadzą jako spółdzielnia socjalna na Wzgórzu Zamkowym.
Historię Oli i Tomasza przeczytacie w naszym magazynie.
foto Magdalena Grala

baner_fb_TD_1

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec