Angielska herbata na kongresie kobiet już od samego rana….

Herbata w godzinach porannych ma pobudzać umysł i uzupełniać smak. Dlatego już przy wejściu na kongres powitamy Was aromatem wspaniałych herbat  Możecie same spróbować i ocenić ich walory w następujących smakach:

Loyd Gold Tea – op. 20 torebek

Czarna herbata ekspresowa porcjowana w torebki w kształcie piramidki. Herbata wysokiej jakości w postaci łamanych liści herbacianych z Kenii. Napar o głębokim bursztynowym kolorze i charakterystycznej goryczce garbników.

Loyd Malina i Truskawka – op. 20 torebek

Herbatka owocowa łącząca smak aromatycznej maliny z soczystością truskawek. Surowce najwyższej jakości, wyrazisty smaki, głęboki i intensywny kolor naparu.

Loyd Green Tea Lemon – op. 20 torebek

Długie liście zielonej herbaty z dodatkiem cytryny, zapewniają odświeżający smak. Zielona herbata w piramidkach to nowy wymiar smaku, dzięki idealnie zbilansowanej kompozycji delikatnych listków herbaty w połączeniu ze smakiem soczystych owoców.

Loyd Yerba Mate o smaku mandarynki – op. 20 torebek

Yerba Mate, tradycyjny napój Indian Guarani i Keczua (caá mati), otrzymywany jest z liści ostrokrzewu paragwajskiego. Pomaga znosić upały i znakomicie orzeźwia. Jest potężnym sojusznikiem w walce ze zmęczeniem i pobudza intelekt. Zwyczajowo napój Yerba Mate przyrządzany jest w specjalnym naczyniu zwanym mate, wykonanym z tykwy, ceramiki lub drewna. Pije się go przez specjalną rurkę, zakończoną sitkiem, zwaną bombillą. Dla wygody użytkowania, przygotowano Yerba Mate w formie ekspresowych torebek w kształcie piramidek. Dzięki ich trójwymiarowej formie, swobodny przepływ wody wydobywa z yerby pełny aromat i pozwala na uzyskanie naparu o niebywałej subtelności i charakterystycznym, słonecznym smaku, przywodzącym na myśl egzotykę Amazonii.

Loyd Mięta z dziką różą i żurawina – op. 20 torebek

Oto niezwykła kompozycja, która odkrywa zupełnie nowe horyzonty. Połączenie cenionej w wielu aspektach mięty [łac. mentha L.] z owocową soczystością żurawiny i dzikiej róży dało napar o niezrównanym bukiecie. Pewna nimfa, zwana Minte, została przemieniona przez Persefonę w roślinę, by wyrwać ją spod władzy Hadesa, który zamierzał porwać ją do swojego podziemnego świata. Odtąd niepozorna, aromatyczna roślinka zyskała moc pokonywania sił ciemności. Mięta daje siłę, by naprawić błędy, podnieść się po upadku, odzyskać równowagę. Trójwymiarowa torebka w kształcie piramidki pozwala na pakowanie dużych fragmentów ziela. Efektem jakości suszu jest niezrównana głębia smaku.
Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec