Leroy Merlin w Cieszynie inspiruje kobiety Śląska Cieszyńskiego

01 (1)
Otwarcie BawialniDSC02334

DSC02347logo LMMinął właśnie rok współpracy Leroy Merlin w Cieszynie ze Stowarzyszeniem Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie, która przyniosła wiele spektakularnych dóbr i inicjatyw, z których skorzystała społeczność Śląska Cieszyńskiego, zwłaszcza kobieca.
Najważniejsze z przedsięwzięć zrealizowanych w ramach polityki CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu) prowadzonej przez p. Annę Musiolik, Dyrektor LM w Cieszynie:
1) Zaprojektowanie, wyposażenie i aranżacja przestrzenie Sali Zabaw dla Mam i Dzieci „Bawialnia” w Hotelu „Mercure” w Cieszynie,udostępnianej nieodpłatnie dla wszystkich rodzin, zwłaszcza z rejonu Cieszyn-Pastwiska.
2) Szkolenie przeprowadzone przez p. Dorotę Grodzicką, kierowniczkę HR w Leroy Merlin w Cieszynie, dla kobiet wchodzących na rynek pracy i tych, które poszukują drogi rozwoju poprzez dalsze kształcenie.
3) Warsztaty zdobienia regionalnych skrzyni wiannych, tzw. trówły, które dzięki Leroy Merlin w Cieszynie stały się inspiracją dla uczestniczek IV Kongresu Kobiet Śląska Cieszyńskiego do stworzenia własnej skrzynki na osobiste skarby zdobioną tradycyjnymi wzorami.
4) Wystąpienie w panelu „Podziel się ideą” podczas IV Kongresu Kobiet Śląska Cieszyńskiego z prezentacją aktualnej kolekcji dekoracji okien Leroy Merlin w Cieszynie, które zmieniają nas i nasze otoczenie.
5)Pomoc Ośrodkowi Pomocy Dziecku i Rodzinie w Międzyświeciu poprzez remont podłóg w mieszkaniach usamodzielnienia dla podopiecznych tej placówki w Zebrzydowicach.
6) Obecność i zaangażowanie p. Anny Musiolik, dyrektor Sklepu Leroy Merlin w Cieszynie, na spotkaniach sieci współpracy kobiet KIWI – Kobiecego Inkubatora Wiedzy i Inicjatyw.

Dziękujemy Ci Leroy Merlin, liderze społecznych zmian!

cno_2_g__strona_01

cno_2_g__strona_11

cno_2_g__strona_12

img_20161117_130322

img_20161117_130638_2

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec