Filary poczucia własnej wartości kobiet fundamentem aktywności w życiu publicznym

Balsam dla duszy …. przydarzył się najwytrwalszym uczestniczom IV Kongresu Kobiet Śląska Cieszyńskiego. Ilona Krzempek przeprowadziła warsztat „Filary poczucia własnej wartości kobiet, czyli jak budować i na czym wspierać obraz siebie”. Dzięki wykorzystaniu ćwiczeń, mini wykładowi i dyskusji, poznałyśmy zasady budowania poczucia własnej wartości w oparciu o sześć filarów. Mottem interaktywnego warsztatu była bestsellerowa książka Nathaniela Brandena, który twierdzi, że „w systemie wartości człowieka nie ma nic ważniejszego, bardziej decydującego o jego rozwoju psychicznym i motywacjach, niż szacunek, którym darzy on samego siebie”. Atmosfera spotkania sprzyjała wytworzeniu więzi sympatii między uczestniczkami i zdecydowała o przedłużeniu pobytu w gościnnych progach Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego.

kongres-1-41 kongres-1-42 kongres-1-40 kongres-1-39

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec