To nie koniec projektu! Byliśmy W Sejmie i w Pałacu Prezydenckim w Warszawie

Projekt „Cieszyńska szkoła obywatelstwa: po obu stronach Olzy” trwa. Najbardziej zaangażowana część uczestników/uczestniczek wyjechała do Warszawy. 21 marca byliśmy w Sejmie, zwiedzimy budynek Parlamentu z  Panią Poseł Aleksandrą Trybuś i Panem Senatorem Tadeuszem Kopciem, patronami honorowymi naszego projektu. Byli oni sponsorami wyjazdu wraz z Prezeską Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych Panią Romą Rojowską. Edukacja obywatelska w Warszawie to również wizyta w Pałacu Prezydenckim i zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik, a spaliśmy w odjazdowym hostelu Oki Doki:)

Uczestnicy/uczestniczki projektu w Sejmie RP z Posłanką Aleksandrą Trybuś, Senatorem Tadeuszem Kopciem i Marszałkiem Senatu Bogdanem BorusewiczemUczestnicy/uczestniczki projektu z Małgorzatą Kidawą-Błońską, w-ce przewodniczącą Parmanentarnego Klubu PO Wyróżnieni uczestnicy/uczestnicy projektu z szefową projektu w Sejmie W sejmie z Posłanką Aleksandrą Trybuś - dzięki Niej byliśmy z niedostępnych innym miejscach Sejmu (uzyskała dla nas specjalna zgodę!)

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec