Jak chronić kobietę przed skutkami emerytalnej katastrofy

Prawo kobiet do osobistych finansów

Dlaczego niezależność finansowa kobiet jest tak potrzebna? Czy w obecnych czasach kryzysu gospodarczego wywołanego pandemią koronawirusa trzeba na poważnie zacząć oszczędzać? Odkładanie pieniędzy na czarną godzinę może uchronić przed jeszcze inną katastrofą – niepewną przyszłością emerytalną.
Jak się do tego przygotować napisała w swoim artykule Sylwia Bednarek – trenerka, inwestorka i przedsiębiorczyni w tematach związanych z edukacją finansową, inwestowaniem i przedsiębiorczością.

Zapraszamy do lektury tego artykułu na naszym portalu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH. Na temat prawa kobiet do osobistych finansów oraz takich zachowań jak skrupulatne rozliczanie kobiety ze strony partnera lub odbieranie zarobionych pieniędzy, przeczytać można w innym naszym artykule Michała Gluzka pt. Ostatnia złotówka, czyli o przemocy ekonomicznej wobec kobiet.
Sfinansowano przez @narodowyinstytutwolnosci ze środków #proo
Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec