Panel oraz warsztat „Finanse na szpilkach, czyli kobiety o pieniądzach i ekonomicznej niezależności ” 18 października 2015 r. na III Kongresie Kobiet Śląska Cieszyńskiego

Zapraszamy na ekskluzywny panel, a potem warsztat prowadzony przez trzy trenerki firmy BiznesTUBE Sp. z o.o., właściciela marki Inwestube, na którym poznasz najważniejsze zasady związane z zarządzaniem finansami osobistymi.

Termin: 18 października, drugi dzień III Kongresu Kobiet Śląska Cieszyńskiego; Wyższa Szkoła Biznesu w Cieszynie, ul. Frysztacka 44.

Panel będzie miał miejsce w pierwszym bloku obrad – poczatek o godzinie 11.20. Warsztat  rozpocznie się po przerwie i odbędzie się w godzinach 14:40 – 16:10.

W programie:

– Rzut okiem na statystyki dotyczące kobiet i finansów.
– Truizmy na temat pieniędzy, które nam szkodzą.
– Twój osobisty powód, by być osobą ekonomicznie niezależną.
– Sprzymierzeńcy i Demony przy zarządzaniu pieniędzmi
– Złota zasada zarządzania finansami, czyli jak zawsze mieć pieniądze.
– Wskazówki, jak zacząć swoją przygodę z inwestowaniem.

Każda z przedsiębiorczych kobiet-trenerek spojrzy na temat finansów ze swojej perspektywy, dając Uczestnikom inspiracje i konkretne wskazówki.

A na Kongresie wystąpią:

– dr inż. Sylwia Bednarek – trener firmy BiznesTUBE Sp. z o.o., inwestor i przedsiębiorca,
– Dominika Borowska-Stasica – dyplomowany psycholog, certyfikowany coach,
– Elżbieta Zwolak – przedsiębiorca, trener BiznesTUBE Sp. z o.o., inwestor i organizator projektów szkoleniowych.
Więcej na  http://inwestube.pl/

Na zdjęciu:  Elżbieta Zwolak – przedsiębiorca, trener BiznesTUBE Sp. z o.o., inwestor i organizator projektów szkoleniowych dla młodzieży i dorosłych. Wierzę w siłę edukacji finansowej i przedsiębiorczości, bo one pozwalają nakierować potencjał każdego na właściwe tory. Nałogowo uprawiam networking i uwielbiam pomagać innym, dzieląc się informacjami i dostępnymi zasobami. W wolnym czasie chłonę wiedzę marketingową i odkrywam fenomen social mediów. Piszę artykuły na blog biznesowy http://przedsiebiorczosc24.pl/.

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec