Kobiety 50+ – możliwości i perspektywy rozwoju

Opowie nam  o nich już w sobotę na II Kongresie Kobiet Śląska Cieszyńskiego Dr Wiesława Walkowska, doktor nauk humanistycznych, adiunkt w Instytucie Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego, pedagog i polityk społeczny, członek zespołu opracowującego Strategię Polityki Społecznej Województwa Śląskiego na lata 2006-2020, członek Rady ds. Polityki Senioralnej w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, ekspert w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego w Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki, przewodnicząca Akademickiego Stowarzyszenia Pomocy Społecznej.
Zainteresowania badawcze: pedagogika włączająca, polityka społeczna szczególnie w zakresie wykluczenia społecznego dzieci, młodzieży i osób starszych, aktywność i aktywizacja osób starszych, aspekty zdrowotne, rozwój lokalny i spójność społeczna, aktywizacja i sytuacja kobiet na rynku pracy.
Jednym z hobby poza nauką jest blog, w którym dzieli się swoimi doświadczeniami z obszaru zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, kultury i sztuki: http://mystylemyeveryday.blogspot.com/
Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec