Kobiece medium obywatelskie - pisz je z nami

Kobiece medium obywatelskie – Pisz je z nami!

Jeśli jesteś Czytelniczką magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH i znasz nasze Stowarzyszenie KKK,  zapraszamy Cię do pisania tekstów na nowy portal internetowy http://cieszynskienaobcasach.pl oraz do kolejnych numerów naszego magazynu. Tworzymy jedyne na Śląsku Cieszyńskim pismo dla kobiet i jego stronę internetową – medium obywatelek uwzględniające naszą perspektywę. Nasz magazyn i strona internetowa to Twoja szansa na wypowiadanie się bez zadęcia, bez cenzury dla „lepszych” i „gorszych” treści. Polityka, ekologia, kultura, zdrowie i styl. Twoje wypowiedzi – od felietonu, recenzji do do wywiadów i artykułów popularno-naukowych, będą takie jak my: w małym lub dużym rozmiarze – od XS do XXXL. Zostań autorką! Artykuły do kolejnych wydań magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH stworzyło już kilkadziesiąt kobiet! To nie są niezawodowe „pisarki”, lecz osoby, które mają potrzebę dzielenia się wiedzą, pomysłami, doświadczeniem. Przygotowujemy się do kilku kolejnych wydań magazynu i budowy nowego portalu internetowego. Wejdź do naszego zespołu i działaj z nami! Zapraszamy Ciż do pisania, możesz wybrać medium, w którym się dobrze czujesz – strona internetowa czy magazyn CNO, a może jedno i drugie.
Polityka? Ekologia? Kryzys ekonomiczny? Komentuj!
Czujesz się Kobietą-Obywatelką? – opisuj u nas, byle z uwzględnieniem kobiecej perspektywy. A jeśli „siedzisz” z dzieciakami w domu i nie wiesz co dalej? – podziel się swoją historią z innymi dziewczynami. A może jesteś pasjonatką swojego zawodu? – promuj swoje działania, pokaż innym jak się realizujesz. Oglądasz, czytasz poruszające serce i umysł  utwory? – pisz recenzję książek i filmów. Czujesz się odpowiedzialna za zdrowie Twojej rodziny i własne, gotujesz, przeliczasz koszty tej pracy? – zamieszczaj przepisy kulinarne, dziel się swoim sukcesem. Kochasz chillować? -reklamuj urokliwe miejsca. Jesteś bystrą obserwatorką ludzi, świata? – opowiedz nam inspirujące historie. U nas pisać każda może …. co chce i bez cenzury Zamiast tradycyjnego tekstu, możesz tez zamieszczać coś bardziej osobistego – tutorial, wywiad, felieton, poradnik etc.  W podziękowaniu za Twój artykuł otrzymasz od nas  darmową promocję w naszych mediach społecznościowych, skąd możesz dalej udostępniać swój tekst. Występując na naszej stronie internetowej/magazynie CNO podpisujesz się pod artykułem swoim imieniem i nazwiskiem, zamieszczamy na dole wpisu Twoją fotografię – to jest szansa na Twoją najlepszą wizytówkę i rozpoznawalność. Artykuł/wpis możesz sama kreować, dobierać materiał w postaci zdjęć. Jeśli podejmiesz współpracę, zaprosimy Cię na profesjonalne, praktyczne szkolenie dziennikarskie oraz do zespołu redakcyjnego CNO. Terminy spotkań ogłosimy na naszych stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Łap szanse i sprawdź co zyskasz z nami
  • Pomożemy Ci w redakcji tekstu, będziesz dumna z tego jak się wypowiadasz dla innych.
  • Zyskasz grono życzliwych odbiorczyń swoich treści – nasza grupa docelowa to kobiety.
  • Jeśli prowadzisz swoją firmę, zwiększysz grono potencjalnych klientek i odbiorców
  • Dzięki naszej rekomendacji zostajesz przedstawiona jako wiarygodna ekspertka czy specjalistka dzieląca się swoją wiedzą.
  • Publikując na naszej stronie/magazynie, wzbogacisz swoje portfolio i zyskasz darmową promocję.
Jeśli czujesz już twórczą energię, nie zwlekaj i pisz do nas na adres redakcjacno@gmail.com lub dzwoń tel. +48 694 786 567. Pozdrawiam Cię w imieniu redakcyjnego zespołu i przesyłam uściski:)  Roma Rojowska, prezeska Stowarzyszenia KKK i redaktorka naczelna magazynu oraz portalu internetowego Portal internetowy Kobiece Medium Obywatelskie http://cieszynskienaobcasach.pl oraz magazyn CIESZYŃSKIE NA OBCASACH Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.
Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec