Już jest! Bezpłatny magazyn CIESZYŃSKIE NA OBCASACH

Już jest. Bezpłatny magazyn CIESZYŃSKIE NA OBCASACH z podtytułem KOBIETY BOGACTWEM ŚLĄSKA CIESZYŃSKIEGO.CNO_Okladka-1
Chcemy Was o tym przekonać publikując materiały o kobietach ambitnych, mądrych, zaangażowanych, których postawy i dokonania mogą Was zainspirować do podejmowania śmiałych działań w swoim środowisku.
72 strony magazynu nie pomieszczą wszystkich przykładów kobiet, które – i Wy i my – spotykamy codziennie na naszej drodze: nauczycielek, pielęgniarek, lekarek, urzędniczek, pracownic firm
i instytucji, które poza swoją pracą zawodową i życiem rodzinnym biorą się za bary z rzeczywistością i próbują ją zmieniać.
Autorki tekstów wybrały więc osoby, które dla nich samych są wzorami i autorytetami.
Magazyn stworzyły wolontariuszki, członkinie sieci KIWI, czyli Kobiecego Inkubatora Wiedzy i Inicjatyw, działające w¬ ramach projektu „Cieszyńskie na obcasach: aktywizacja kobiet Śląska Cieszyńskiego w¬ życiu publicznym”, dofinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.FIO_MPiPS_logo1 Dofinansowanego, a nie sfinansowanego, bowiem środki własne na wydanie magazynu przekazały także członkinie KKK. Wszystkie materiały zostały przez autorki magazynu przygotowane bez wynagrodzenia, podobnie jak projekty okładki i wiele zdjęć w numerze.
Nasz- Wasz magazyn dostępny jest w wyselekcjonowanych miejscach publicznych całego Powiatu Cieszyńskiego: kawiarniach, restauracjach, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, sklepach, przychodniach, urzędach gminnych, domach kultury, biurach informacji turystycznej, w czytelniach i bibliotekach.

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec