Rejestracja na IV Kongres Kobiet Śląska Cieszyńskiego

Prosimy rozwinąć wpis i dopiero wtedy KLIKNĄĆ TUTAJ i wypełnić załączony formularz, co ułatwi nam przygotowanie programu i nagród, które losowane będą wśród osób zarejestrowanych.
Rejestrować się można także drogą mailową na adres klubkobietkreatywnych@gmail.com i telefonicznie na numer 694 786 567.
Podczas dyskusji, warsztatów i w Parku Kobiet będzie wyjątkowa okazja do spotkania innych kobiet i mężczyzn, wymiany doświadczeń, zachęty do zmian.
Informacje o wydarzeniu zamieszczamy na Facebooku i na naszej stronie internetowej.
Proszę być z nami w tych wyjątkowych dniach kongresu i dzielić z nami radość spotkania kobiet Śląska Cieszyńskiego!
Do zobaczenia 7 i 8 października!
Z kongresowymi pozdrowieniami od Organizatorów i Partnerów: Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie, Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie Uniwersytetu Śląskiego, Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Zamku Cieszyn, Leroy Merlin w Cieszynie –
zarząd Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie –
Roma Rojowska, Małgorzata Wacławik-Syrokosz, Grażyna Krehut

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec