Gościnność na IV Kongresie Kobiet Śląska Cieszyńskiego

Gościnność to darmowy poczęstunek. dla wszystkich uczestniczek przez dwa dni! Na IV kongresie Kobiet Śląska Cieszyńskiego dbała o uczestniczki niezawodna i przesympatyczna załoga CaffetteriaMokate. Na wszystkich stoiskach w Parku Kobiet, podczas obrad, na korytarzach dyskuje umilała nam pyszna kawa z ekspresu, gorąca czekolada i herbaty Loyd. Serdecznie dziękujemy MOKATE S.A. za to, że jesteście z nami na kongresach kobiet od czterech lat!

Dziękujemy również OKRĘGOWEJ SPÓŁDZIELNI MELECZARSKIEJ w SKOCZOWIE za przekazanie wspaniałego twarogu, z którego członkinie KGW PASTWISKA W CIESZYNIE upiekły serniki na IV Kongres Kobiet Śląska Cieszyńskiego. Częstowałyśmy też świeżutkim kefirem i chlebem z masłem z OSM w Skoczowie (produkują swoje wyroby bez konserwantów!). Pyszności!

kongres-65

kongres-68

kongres-72

kongres-76

kongres-82

kongres-89

kongres-93

kongres-221Mokate, że jesteście z nami od czterech lat!
kongres-6

kongres-7

kongres-8

kongres-9

kongres-10

kongres-11

kongres-12

kongres-13

kongres-14
kongres-3

kongres-163

kongres-164

kongres-165

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec