Ekozofia w służbie niepełnosprawnym na IV Kongresie Kobiet Śląska Cieszyńskiego

Serdecznie zapraszamy na wystąpienie Pani Elżbiety Waliczek pt. „Ekozofia w służbie niepełnosprawnym” na panelu „Podziel się ideą” podczas IV Kongresu Kobiet Śląska Cieszyńskiego w dniu 7 października 2016 r. na Zamku Cieszyn, początek o godzinie 10:00.

Centrum Kształcenia i Wymiany Doświadczeń „Ekozofia Niepełnosprawnych” to pierwszy w Polsce projekt, który proponuje kompleksowe rozwiązania edukacji, rehabilitacji i włączania w życie społeczne osób z niepełnosprawnością intelektualną. Jego ważnym elementem jest powiązanie edukacji, rehabilitacji, terapii, zatrudnienia osób niepełnosprawnych z ekologią. Budynki Centrum powstają w Bażanowicach pod Cieszynem, przy ich budowie zastosowane będą rozwiązania ekologiczne, a domom towarzyszyć będzie ekologiczna uprawa rolna i tradycyjne przetwórstwo żywności. W prezentacji będzie mowa o projekcie i ogólnie idei ekozofii.
Rejestracja na wszystkie wydarzenia kongresu i ich opis tutaj

pole lawendowe

polelawendowe 1 (1)

wejscie na pole

wizualizacja projektu Bazanowice

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec