Szkoła inwestowania na III Kongresie Kobiet Śląska Cieszyńskiego. Udział bezpłatny.

Zapraszamy na ekskluzywny panel, a potem warsztat pt. „Finanse na szpilkach, czyli kobiety o pieniądzach i ekonomicznej niezależności”, prowadzony przez trzy trenerki firmy BiznesTUBE Sp. z o.o., właściciela marki Inwestube, na którym poznasz najważniejsze zasady związane z zarządzaniem finansami osobistymi.
Termin: 18 października, drugi dzień III Kongresu Kobiet Śląska Cieszyńskiego; Wyższa Szkoła Biznesu w Cieszynie, ul. Frysztacka 44. Panel odbędzie się w pierwszym bloku obrad, poczatek o godz. 11.20, a warsztat po przerwie z poczęstunkiem w godzinach 14:40-16:10.

Na zdjęciu prowadząca panel: dr inż. Sylwia Bednarek – trener firmy BiznesTUBE Sp. z o.o., inwestor i przedsiębiorca.  Szkoli z możliwości pomnażania kapitału, ze szczególnym uwzględnieniem inwestowania w nieruchomości, a także w zakresie motywacji i wyznaczania celów. Interesują mnie tematy związane m.in. z rozwojem osobistym, biznesem i finansami. Jest autorką bloga finansowo-inwestycyjnego http://inwestujesobie.pl/. Motto, którym kieruje się w życiu to słowa Briana Tracy’ego: „Każdego dnia powinieneś uczyć się i rozwijać.”

Więcej na http://inwestube.pl/

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec