Zapraszamy na Otwarte Spotkanie KKK 7 luty 2020 o 18.00 w Zamku Cieszyn

klub kobiet kreatywnych; Cieszyn

Stowarzyszenie Klubu Kobiet Kreatywnych zaprasza na OTWARTE SPOTKANIE  KKK w piątek 7 lutego 2020 roku o godzinie 18:00 w Sali Konferencyjnej Zamku Cieszyn. Chcemy zaproponować Wam współpracę i przybliżyć ideę nieformalnej edukacji kobiet. 

Nasze członkostwo w Stowarzyszeniu Klubu Kobiet Kreatywnych i działania  w nim to samorealizacja i przygoda naszego życia. Tematy, które są nam bliskie to ekologia, budżet domowy, lokalne inicjatywy na rzecz kobiecych społeczności i ich promowanie,  budowanie sieci kontaktów, prawa kobiet i asertywność w ich wyrażaniu, zasady zdrowego odżywiania, moda i styl.

Czekamy na kreatywne kobiety o specjalistycznych umiejętnościach:

  • Grupa redakcyjna magazynu dla kobiet „Cieszyńskie na obcasach” i strony internetowej cieszynskienaobcasach.pl, do której zapraszamy autorki tekstów, redaktorki, korektorki, graficzki, specjalistki ds. reklamy.
  • Grupa KIWI, czyli Kobiecego Inkubatora Wiedzy i Inicjatyw, do której zapraszamy osoby chętne do organizowania i prowadzenia spotkań edukacyjnych, zwiększających szanse i możliwości kobiet we wszystkich dziedzinach życia.

Oczekujemy na Was z poczęstunkiem:) Zapraszamy do kontaktu – zapisy przez e-mail: klubkobietkreatywnych@gmail.com  lub przez facebook @KobietyKreatywneCieszyn

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec