Nowy portal Kobiece Medium Obywatelskie cieszynskienaobcasach.pl

Twórz z nami portal internetowy cieszynskienaobcasach.pl

Poznaj nasz magazyn CIESZYŃSKIE NA OBCASACH oraz portal internetowy Kobiece medium obywatelskie CIESZYNSKIENAOBCASACH.PL i twórz je z nami

  1. Jeśli masz potrzebę i umiejętność pisemnego wyrażania swoich opinii i przekazywania wiedzy użytecznej dla kobiet, zachęcamy do współpracy. Zapraszamy Cię do pisania tekstów na portal prasowy , ale też do kolejnych „papierowych” numerów naszego magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH. Twórz z nami przekaz medialny uwzględniający naszą kobiecą perspektywę – to Twoja szansa na publiczne wypowiadanie się.
  2. Zgłoszenia możesz przesłać na adres redakcjacno@gmail.com Otrzymasz wsparcie dziennikarskie, szansę na zdobycie nowych kompetencji oraz wielką satysfakcję z wykonywania pracy dla dobra pożytku publicznego.
  3. Polityka, ekologia, kultura, region, zdrowie i styl. Twoje wypowiedzi – od felietonu, recenzji do wywiadów i artykułów popularno-naukowych, będą takie jak my: w małym lub dużym rozmiarze – od XS do XXXL. Artykuły do kolejnych wydań magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH stworzyło dotąd kilkadziesiąt kobiet! I nie były to zawodowe “pisarki”, lecz kobiety Śląska Cieszyńskiego, które mają potrzebę dzielenia się wiedzą, pomysłami, doświadczeniem.
  4. Jeśli “siedzisz” z dzieciakami w domu i nie wiesz co dalej – podziel się swoją historią z innymi. A jeśli jesteś pasjonatką swojego zawodu – promuj swoje działania, pokaż innym jak się realizujesz. Jeśli natomiast oglądasz i czytasz poruszające serce i umysł utwory – pisz recenzję książek i filmów. Dziel się swoim sukcesem jeśli czujesz się odpowiedzialna za zdrowie Twojej rodziny i gotujesz– zamieszczaj u nas przepisy kulinarne. Kochasz chillować? – reklamuj urokliwe miejsca. Jesteś bystrą obserwatorką ludzi, świata? – opowiedz nam inspirujące historie.
  5. W podziękowaniu za Twój artykuł otrzymasz od nas bezpłatną promocję na naszym portalu i w naszych mediach społecznościowych, skąd możesz dalej udostępniać swój tekst. Występując na naszej stronie internetowej/magazynie CNO podpisujesz się pod artykułem swoim imieniem i nazwiskiem, zamieszczamy na dole wpisu fotografię – to jest szansa na Twoją najlepszą wizytówkę i rozpoznawalność.
  6. Artykuł/wpis możesz sama kreować, dobierać materiał w postaci zdjęć. Jeśli napiszesz do nas i podejmiesz współpracę, zaprosimy Cię na profesjonalne szkolenie dziennikarskie.

Łap szansę i sprawdź co zyskasz. Pomożemy Ci w redakcji tekstu, będziesz dumna z tego jak się wypowiadasz dla innych. Zyskasz grono życzliwych odbiorczyń swoich treści – nasza grupa docelowa to kobiety. Jeśli prowadzisz swoją firmę, zwiększysz grono potencjalnych klientek i odbiorców Dzięki naszej rekomendacji zostajesz przedstawiona jako wiarygodna ekspertka czy specjalistka dzieląca się swoją wiedzą. Publikując na naszej stronie/magazynie, wzbogacisz swoje portfolio i zyskasz darmową promocję. Jeśli czujesz już twórczą energię, nie zwlekaj i pisz do nas na adres redakcjacno@gmail.com lub dzwoń tel. +48 694 786 567.

Pozdrawiamy Cię w imieniu redakcyjnego zespołu i przesyłamy uściski.

Realizowane przez nas zadanie „Kobiece medium Obywatelskie CIESZYŃSKIE NA OBCASACH” sfinansowane jest przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec