Stowarzyszenie KKK jest wydawcą magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH

Nowy numer magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH

W oczekiwaniu na wydanie kolejnego, VI już numeru magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, chcemy przybliżyć Wam historię powstania tego medium. Pomysłodawcą i wydawcą magazynu jest nasze Stowarzyszenie Klub Kobiet Kreatywnych (to my jesteśmy na zdjęciu!). Do naszego grona w mediach społecznościowych dołączają wciąż nowe kobiety, dlatego być może niektóre z Was nie pamiętają, skąd wzięła się inicjatywa, by wydawać bezpłatny magazyn dla kobiet.

W 2015 roku społeczność Śląska Cieszyńskiego powitała na świecie I numer naszego magazynu. Powstał on w ramach zadania „Cieszyńskie na obcasach: aktywizacja kobiet Śląska Cieszyńskiego w życiu publicznym”, dofinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Już wtedy chciałyśmy, by była to niezwykła gazeta, a naszą ideą było, aby stała się ona godną reprezentacją kobiet Śląska Cieszyńskiego, miejscem wymiany poglądów i wspierania ciekawych idei. Pisałyśmy więc o kobietach ambitnych, mądrych, zaangażowanych, których postawy i dokonania nas inspirują.

I wiecie, co ? Nadal to robimy! Możecie sprawdzić wszystkie elektroniczne wydaniach naszego magazynu tutaj

Wydanie magazynu kolejnego numeru CNO nr 6 sfinansowane będzie przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

PROO
Written by:

Redaktor naczelna portalu cieszynskienaobcasach.pl i magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH, prezeska Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec